.
     

<<  Kurumsal Kimlik  >>

.

ALTUNAY KARDEŞLER; Güneş Enerji Sistemlerinin imalatı ve Toptan Perakende Satışı Alanında Faaliyet Göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

 

Ana faaliyet alanımızın içinde;

 

Vakum tüplü güneş enerji sistemleri, kollektörlü güneş enerji sistemleri ve Güneş enerji sistemleri yedek malzemelerinin toptan ve perakende satışı yer almaktadır.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla ısıtma sistemleri alanında her türlü ihtiyaca cevap vererek, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

 

Vizyon;

 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Mizyon;

 

Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

       
  Altunay Kardeşler  
  Yönetim Kurulu Başkanlığı